Birdwatching

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Remedia - OSOBNÍ ASISTENCE

LOGO WEBlogoMPSV m sm

Projekt REMEDIA - OSOBNÍ ASISTENCE je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem služby je podpora klientů v překonání každodenních problémů spojených s běžnými činnostmi, jejich motivováni tak, aby mohli co nejdéle žít ve svém přirozeném sociálním prostředí, jejich vedení k zachování a udržení svých schopností a samostatnosti.
trvání projektu 1.1.2019 - 30.6.2021
registrační číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009368
podpořené osoby: 10, osoby se zdravotním postižením a s komb. diagnózami
pracovní místa: 2
celkové způsobilé náklady 3 215 000 Kč

Remedia Plus z.ú.

logo rem nove mensiLogo společnosti Remedia Plus z.ú. v sobě nese několik myšlenek. Každá z barev symbolizuje určitou skupinu služeb: zelená zastupuje služby terénní - tj. pečovatelskou službu a osobní asistenci, modrá služby ambulantní - denní stacionář, integrační centrum a denní odlehčovací služby a barva žlutá ukrývá služby pobytové - v našem případě domov se zvláštním režimem a pobytové odlehčovací služby. Červený dílek puzzlů pak hovoří o organizaci jako takové, ale také o Vás, jako těch, kteří mají svoje potřeby a hledají pomoc... s naší pomocí pak může i Váš život být úplný...můžeme doplnit to, co chybí k Vaší spokojenosti...

 

AKTUÁLNÍ SITUACE!!

Bernard znovu podpořil

Sedm let je v životě člověka období, za které se z novorozence stane školák... Sedm let už také trvá projekt společnosti Bernard na podporu Remedia Plus o.p.s., konkrétně jejího Denního stacionáře UTILIS. Když v roce 2010 rozhodli obyvatelé Břeclavi ve veřejné anketě, že 10 haléřů z každé prodané lahve Břeclavské jedenáctky bude směrováno na podporu sociální práce, kterou v Břeclavi a okolí vykonává právě Remedia Plus, bylo těžké odhadnout, jak dlouho projekt poběží, jaká pomoc vlastně dětem bude směrovat. Bernard je ve své podpoře vytrvalý. Celkově už předal stacionáři částku 62768 Kč, z toho za rok 2015 to bylo 8260 Kč. Prostřednictvím Bernardu pomáhají klientům stacionáře i všichni z Břeclavanů, kteří si pochutnávají právě na břeclavské jedenáctce.

HLAVNÍ PARTNEŘI

 logoMPSV m sm     logo jmk 2    znak mesta breclavi