Birdwatching

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Remedia - OSOBNÍ ASISTENCE

LOGO WEBlogoMPSV m sm

Projekt REMEDIA - OSOBNÍ ASISTENCE je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem služby je podpora klientů v překonání každodenních problémů spojených s běžnými činnostmi, jejich motivováni tak, aby mohli co nejdéle žít ve svém přirozeném sociálním prostředí, jejich vedení k zachování a udržení svých schopností a samostatnosti.
trvání projektu 1.1.2019 - 30.6.2021
registrační číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009368
podpořené osoby: 10, osoby se zdravotním postižením a s komb. diagnózami
pracovní místa: 2
celkové způsobilé náklady 3 215 000 Kč

Remedia Plus z.ú.

logo rem nove mensiLogo společnosti Remedia Plus z.ú. v sobě nese několik myšlenek. Každá z barev symbolizuje určitou skupinu služeb: zelená zastupuje služby terénní - tj. pečovatelskou službu a osobní asistenci, modrá služby ambulantní - denní stacionář, integrační centrum a denní odlehčovací služby a barva žlutá ukrývá služby pobytové - v našem případě domov se zvláštním režimem a pobytové odlehčovací služby. Červený dílek puzzlů pak hovoří o organizaci jako takové, ale také o Vás, jako těch, kteří mají svoje potřeby a hledají pomoc... s naší pomocí pak může i Váš život být úplný...můžeme doplnit to, co chybí k Vaší spokojenosti...

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Bernard - již po osmé

To, jak čas běží, si uvědomujeme na spoustě věcí kolem nás. Rostou nám děti, rostou stromy, roste naše konfekční velikost... I město Břeclav se mění, rozvíjí, něco zaniká a něco nového se rodí. V roce 2009 měli obyvatelé Břeclavi možnost rozhodnout o tom, ke komu bude putovat deset haléřů z prodeje každé lahve tehdy na trh nově uvedené Břeclavské jedenáctky.

10. února 2009 se v Břeclavském deníku objevil článek o tomto pivu, z kterého cituji:" Čím více břeclavské jedenáctky vypijete, tím se budete mít lépe. I tak by se dalo parafrázovat motto pivovaru Bernard. Břeclavské, pokud si svou značku oblíbí, čeká totiž odměna. „Z každé vypité láhve půjde desetník na nějakou aktivitu, která zvítězí v našem hlasování,“

podotkl manažer humpoleckého pivovaru."
Zdroj: http://breclavsky.denik.cz/zpravy_region/breclav-ma-vlastni-pivo--jedenactku20090210.html

Tehdy hlasování Břeclaváků rozhodlo o tom, že peníze poputují na Denní stacionář UTILIS společnosti Remedia Plus o.p.s. (dnes z. ú.). Na jaře 2010 byla předána první částka, letos v únoru již částka osmá.

A kolik jste za ty roky UTILISu prostřednictvím svých nákupů Břeclavské jedenáctky přispěli? Celková částka se vyšplhala na 79 188 Kč. Děkujeme!

canis bernard 021

 

Klienti ze stacionáře Utilis připravili společně obrázek, který jsem zanesli do břeclavské prodejny Bernardu jako poděkování.

HLAVNÍ PARTNEŘI

 logoMPSV m sm     logo jmk 2    znak mesta breclavi