Birdwatching

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Remedia - OSOBNÍ ASISTENCE

LOGO WEBlogoMPSV m sm

Projekt REMEDIA - OSOBNÍ ASISTENCE je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem služby je podpora klientů v překonání každodenních problémů spojených s běžnými činnostmi, jejich motivováni tak, aby mohli co nejdéle žít ve svém přirozeném sociálním prostředí, jejich vedení k zachování a udržení svých schopností a samostatnosti.
trvání projektu 1.1.2019 - 30.6.2021
registrační číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009368
podpořené osoby: 10, osoby se zdravotním postižením a s komb. diagnózami
pracovní místa: 2
celkové způsobilé náklady 3 215 000 Kč

Remedia Plus z.ú.

logo rem nove mensiLogo společnosti Remedia Plus z.ú. v sobě nese několik myšlenek. Každá z barev symbolizuje určitou skupinu služeb: zelená zastupuje služby terénní - tj. pečovatelskou službu a osobní asistenci, modrá služby ambulantní - denní stacionář, integrační centrum a denní odlehčovací služby a barva žlutá ukrývá služby pobytové - v našem případě domov se zvláštním režimem a pobytové odlehčovací služby. Červený dílek puzzlů pak hovoří o organizaci jako takové, ale také o Vás, jako těch, kteří mají svoje potřeby a hledají pomoc... s naší pomocí pak může i Váš život být úplný...můžeme doplnit to, co chybí k Vaší spokojenosti...

 

AKTUÁLNÍ SITUACE!!

Karanténa v Domovince Remedia od 24.10.2020 do odvolání

Vzhledem k výskytu onemocnění Covid-19 u pracovníka pobytové služby Domovinka jsme provedli testy na covid-19 přístrojem ichroma IIu zaměstnqanců a klientů.

Jedná se o  tzv. antigenní testy, které mají  95 % spolehlivost. Bohužel se potvrdila nákaza i u některých klientů, vzniklou situaci budeme řešit s hygienickou stanicí. 

Po dobu karantény nebude v provozu odlehčovací služba ambulantní, po dobu karantény nebudeme přijímat nové klienty do zařízení.
U některých klientů byli ošetřující lékaři již v týdnu a neshledali důvod k izolaci či testování. 

O zdravotním stavu vašich příbuznách vám předá informace zdravotní sestra - 519315137, zároveň prosíme o strpení, pokud telefon hned nezvedneme.

Děkujeme za pochopení a držte nám všem klientům i  pracovníkům palce.

Bc. Jarmila Pěčková, ředitelka ústavu

736 489 606, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

HLAVNÍ PARTNEŘI

 logoMPSV m sm     logo jmk 2    znak mesta breclavi